Promacto

PROJEKSİYON FİLMLERİ
AYNA FİLM

Yüksek kontrastlı ve kullanışlı, çift taraflı gri-ayna film.

  • Çift ekran imkanıyla projeleriniz için oldukça kullanışlı bir filmdir.
  • Kullanılmadığında bir tarafı ayna vazifesi görür.
  • Yüksek kontrastı sayesinde kaliteli görüntüler almanızı sağlar.

KULLANIM ALANLARI

Ayna film, çift taraflı görüntü istenen panolarda veya aynı zamanda mekanın iç ve dış kısmına görüntü verilmek istenilen durumlarda kullanılmaya uygundur.

Kontrastı yüksek olması sebebiyle görüntülerinizi yüksek kalitede yansıtır. Bir tarafı ayna, bir tarafı ise gri bir projeksiyon filmidir.Kullanılmadığı zamanlarda ayna işlevi görür. Bu sayede uygulandığı yerde kullanışlı bir tasarım imkanı sağlar.


Uygulama Şekli

Bir tarafı gri, diğer tarafı ayna simi kaplı ters projeksiyon filmi çeşidimizdir. Çift yönlü görüntü alabileceğiniz bir film türüdür. Yapışkanlı kısım ayna tarafındadır. İçerden cama uygulandığında, dışarıdan bakanlar camda bir ayna göreceklerdir. Projeksiyon çalışmaya başlayınca, ayna görüntüsü bir anda sinema ekranına döner.

Projeksiyonun çalışmadığı zamanlarda ayna, çalıştığı zamanlarda ise ekran vazifesi görür. Gri film üstüne ayna simi uygulandığı için, aynı zamanda içeride kalan gri film kısmındada görüntü alabilirsiniz. Yani iki taraflı, içeriden ve dışarıdan aynı görüntüyü alabileceğiniz bir fim çeşidimizdir. Kullanılacak cihazın seçilmesinde; ışık giriş-çıkış oranı siyah film gibi düşük olduğundan ötürü yüksek lümenli cihazlar tercih edilmelidir.

Video Tercihi

Yüksek kontrast oranı sayesinde her türlü videoyu doğal renklerde ve yüksek kalitede gösterim yapabilir.

Işığı Tutma96%

Kontrast900:1

Holografik Görünüm5%

Ekran Yansıma Oranı 13%

FİLM GENİŞLİĞİ

152 cm

KALINLIK

125 μm

IŞIK G/Ç ORANI

2

GÖRÜŞ AÇISI

150 °
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

U/V TUTULUMU

% 99

SERTLİK

2 H

KARAKTERİSTİK

Ayna Efekti

KULLANIM

Çift Taraflı

ÖRNEK GÖRSELLER

Bu kısımda filmler ve uygulanışı ile ilgili görselleri inceleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın.