BİZ KİMİZ?

2009 yılından beri projeksiyon sektöründeki talepler doğrultusunda ürünlerini piyasaya süren Promacto, sektördeki diğer alanlarla ilgili de çalışmalarını sürdürmektedir. Projeksiyon cihazlarının üretim ve kullanımlarıyla ilgili Türkiye piyasasındaki en bilgili ve deneyimli firmalardan biri olmanın yanı sıra, bu cihazların kullanıldığı diğer alanların gelişmesinde de büyük katkıları bulunmaktadır.

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız Türkiye'deki en büyük projeksiyon filmi tedarikçisi olup, bu filmler kullanılarak yapılan büyük projelerde de yer almış en deneyimli firmaların başında gelmektedir. Projeksiyon cihazlarını geliştirilmesi ve üretilmesi, ters projeksiyon filmlerinin tedarik edilmesi, hologram projeksiyon uygulamaları ve hologram içerik tasarımları da dahil olmak üzere birçok konuda deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Başlıca uzmanlık alanlarımız:

FİRMAMIZIN MİSYONU

Firmamız, sunum teknolojileri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak amacıyla sektörü çok yakından takip etmeyi ve sektördeki yenilikleri çok kısa süre içerisinde siz sayın müşterilerimize yansıtmayı, kendisi açısından en önemli misyon olarak görmektedir. Bu çerçevede; %100 Türk markası olan Promacto, dünya çapında meydana gelen değişimleri yakından takip ederek bu yenilikleri Türkiye pazarına sunmaktadır.